Kjus FAST Dry

Kjus FAST DryFunkční, strečový materiál
KJUS pro střední vrstvy.

Nová dimenze rychlosti odvodu potu

 • 3D vnitřní struktura „diamantu“ velmi rychle absorbuje vlhko
 • 3D vnitřní struktura „diamantu“ vytváří kapilární efekt, který odvádí pot z vnitřní, tělové strany do vnější vrstvy.
 • Komory 3D struktury udržují teplo

Vynikající prodyšnost

Číst dál: Kjus FAST Dry

ÚPRAVA PURE od HEIQ

PURE HEIQPure=čistý
a bez zápachu

Ryzí stříbro - HeiQ® Pure využívá antimikrobiální účinek iontů stříbra proti zápachu. Každé vlákno má povrch potažený novou, mikro-kompozitovou technologií vyvinutou firmou HeiQ. Vynikajících, trvalých vlastností je dosaženo s minimálním množstvím stříbra. Účinnost trvá i po 100 pracích cyklech.

PURE dodává látkám dlouhodobou svěžest díky ochraně proti vzniku mikroorganismů. Pro tento efekt PURE používá ochranou iontů stříbra. Každé samostatné vlákno obsahuje ionty stříbra při zachování prodyšnosti a omaku tkaniny.

Číst dál: ÚPRAVA PURE od HEIQ

Dermizax MP

Dermizax MP

Nová membrána od firmy Toray, která je lehká, nešustí a je extrémně strečová. Dokáže se natáhnout až na dvojnásobek své délky.

vodní sloupec: 10 000mm
prodyšnost: 18 000g/m2/24h

Číst dál: Dermizax MP

Kjus Fast 20

Kjus FASTTrvale vodě a větru odolná, prodyšná a pružná látka.

Komfort díky systému

 • Ultra-tenká, neporézní membrána
 • 4-směrně strečový materiál ( 200%)
 • High-tech, lehká a jemná

Číst dál: Kjus Fast 20

FIELDSENSOR™

Fieldsensorefektivní odvádění vlhkosti kombinované
s vysokou izolací kvůli teplu, pohodlí bez potu

Fieldsensor™ chrání unikátní systém odvádění vlhkosti, vysoce účinnou pleteninu vedoucí vlhkost, která zajišťuje maximální pohodlí a sucho, ať už by byly vaše aktivity sebevíc namáhavé. Jeho vnitřní pleteninová strana zadržuje vzduch, abyste zůstali v teple dokonce i v bouřlivém počasí bez tíhy a objemu běžných izolačních látek. Strečový materiál 4way zajišťuje, že oblečení pohodlně a dobře padne a neomezený pohyb. Těsná pleteninová struktura vás chrání před prochladnutím na větru a vysoká prodyšnost umožňuje cirkulaci vzduchu v látce.

Číst dál: FIELDSENSOR™

Kauffmann down

KauffmannLehký a teplý
Od zkušeného, prémiového výrobce

Prémiové peří v KJUS produktech se odlišuje:

 • Výrobcem, kterým je tradiční rakouská firma
 • Původem peří, které pochází kompletně od evropských pěstitelů.
 • Plnivostí,  která je od 850 cuin.

Číst dál: Kauffmann down

PrimaLoft® Down Blend Silver

PrimaLoftIzolace,
která dýchá.

PrimaLoft® Down Blend Silver kombinuje to nejlepší ze dvou vynikajících produktů: voděodolné kachní peří(60%) a velmi tenké mikrovlákno PrimaLoft® (40%). Výsledek má stejné tepleně-izolační vlastnosti jako peří s plnivostí  650. Rychleji schne a lépe drží tvar.

Číst dál: PrimaLoft® Down Blend Silver

3DeFX+™

3DeFX+™Cíl: větší pružnost izolace.
Dosažen.

KJUS rozšířil svůj koncept pružných materiálu na izolační vrstvy svých lyžařských bund a kalhot. Nový izolační materiál 3DeFX+™ od japonské firmy Toray, je netkaná látka složená z pružných vláken, která neztrácí svou pružnost a má optimální tepelně-izolační vlastnosti.

Číst dál: 3DeFX+™

KJUS 3D Technology

3D TechnologyIzolační vrstvy musí být
strečové do všech směrů.

Při lyžování rozhoduje rozsah pohybů. Jak zařídit, aby lyžaře nic neomezovalo? Odpovědí jsou strečové látky. KJUS vyvinul vrchní látky ze 4-směrného streče a přidává k nim i pružné izolační vrstvy. Výsledkem jsou bundy a kalhoty, které se umí roztáhnout do všech stran a  lyžování bez omezení.

Číst dál: KJUS 3D Technology

ÚPRAVA ADAPTIVE od HeiQ

ADAPTIVE HEIQKontrolované
mikroklima.

ADAPTIVE je chytrá kontrola tepla tkaninou. Látka reaguje na tvorbu tepla při tělesné námaze a brzdí nebo podporuje transport vlhkosti od kůže. Díky tomu látka chladí – mírně zadržuje vodu, nebo hřeje – transportuje všechno vlhko na vnější stranu. Je to dosaženo patentovanou aplikací aktivní vrstvy na povrch jednotlivých vláken. Výsledek je vyšší komfort kůže, který má velký vliv na celkovou výkonnost.

Číst dál: ÚPRAVA ADAPTIVE od HeiQ

Kjus FAST Dry

Kjus FAST DryFunkční, strečový materiál KJUS pro střední vrstvy. Kjus FAST DRY - funkční, strečový materiál Kjus pro střední vrstvy. Nová dimenze rychlosti odvodu potu. 3D vnitřní struktura „diamantu" velmi rychle absorbuje vlhko. 3D vnitřní struktura „diamantu" vytváří kapilární efekt, který odvádí pot z vnitřní, tělové strany do vnější vrstvy. Vzduchové komory 3D struktury udržují teplo. Vynikající prodyšnost.

Číst dál: Kjus FAST Dry

POLARTEC® ALPHA®

Polartec AlphaZateplovací bunda,
která pruží a dýchá.

Polartec® Alpha® poskytuje nadýchanou izolaci, která dosahuje neuvěřitelné prodyšnosti a vynikajícího přenosu vlhkosti i v mokrém stavu. Polartec® Alpha® udrží tělo v teple a podstatně rychleji schne oproti jindě používaným izolačním materiálům.

Číst dál: POLARTEC® ALPHA®

RECCO®

RECCOZáchranná technologie.

 • RECCO®, lavinový záchranný systém
 • Používá 600 záchranářských organizací
 • Dvoudílný systém se skládá z detektoru Recco ®, který je používán záchrannými týmy a Recco ® reflektory, které jsou integrovány do oblečení, přilby, ochranné prostředky nebo boty
 • DPrecise zvýrazní lidi zasypány lavin radarem, RECCO ® systém nenahrazuje lavinový záchranný maják

Číst dál: RECCO®

SCHOELLER® PCM™

Schoeller PCMTechnologie pro aktivní
vyrovnání extrémních teplot.

PCM™ (PCM = Phase Change Material)

 • Aktivní regulace teploty
 • Malé kuličky z vosku absorbují přebytečné teplo
 • Klesne-li teplota, je předána zpět z kuliček tělu.

Číst dál: SCHOELLER® PCM™

SCHOELLER® C-CHANGE™

c_changeMembrána, která reguluje
tělesnou teplotu.

Nová technologie membrány firmy by schoeller® reaguje na rozdílné teploty prostředí a aktivity nositele. Jakmile díky zvýšené teplotě nebo tělesné námaze vznikne pot, konstrukce membrány se otevře a umožní vyloučení přebytku tepla a páry do okolního prostředí. Jakmile tělo produkuje méně tepelné energie a tím i méně potu, konstrukce membrány se opět uzavře. Tím chrání tělo proti přehřátí a proti promrznutí a ochlazení.

Číst dál: SCHOELLER® C-CHANGE™

KJUS FAST®

Kjus FASTTrvale vodě a větru odolná, prodyšná a pružná látka.

 • Komfort díky systému
 • Ultra-tenká, neporézní membrána
 • 4-směrně stračový materiál ( 200%)
 • High-tech, lehká a jemná

Číst dál: KJUS FAST®

DERMIZAX®

DermizaxChytrá vnější vrstva

Švýcarská značka prémiového sportovního oblečení a japonský výrobce látek Toray jsou již dlouho navzájem strategickými partnery. Na základě sdílených zkušeností vyvíjejí vysoce pružné, funkční látky. Díky tomu, že je Toray výrobce látky i membrány, je schopen vyjít vstříc požadavkům KJUS na ochranné vlastnosti, tedy odolnost proti vodě a prodyšnost, při maximální pružnosti. Výsledkem je neuvěřitelně lehká a pružná látka, s tzv. čtyřsměrným strečem. Monnstrózní parametry membrány Dermizax NX neamjí konkurenci.

Číst dál: DERMIZAX®

Kjus FAST Thermo

Kjus FAST ThermoKJUS vysoce funkční a strečová izolace. Kjus FAST Thermo CORE - vysoce funkční a strečová izolace. Inovativní směs vláken. Izolační materiál kombinující dutá a voděodolná vlákna. Dutá vlákna jsou velmi lehká a mají velký prostor pro vzduchovou izolační vrstvu. Voděodolná vlákna zaručují vyníkající dovod vlhkosti. Trvalá pružnost – streč – neomezuje v pohybu.

Číst dál: Kjus FAST Thermo

Kjus SKI

Kjus FRX

Kjus Active Lifestyle