Kjus Technologie

FIELDSENSOR™

Fieldsensorefektivní odvádění vlhkosti kombinované
s vysokou izolací kvůli teplu, pohodlí bez potu

Fieldsensor™ chrání unikátní systém odvádění vlhkosti, vysoce účinnou pleteninu vedoucí vlhkost, která zajišťuje maximální pohodlí a sucho, ať už by byly vaše aktivity sebevíc namáhavé. Jeho vnitřní pleteninová strana zadržuje vzduch, abyste zůstali v teple dokonce i v bouřlivém počasí bez tíhy a objemu běžných izolačních látek. Strečový materiál 4way zajišťuje, že oblečení pohodlně a dobře padne a neomezený pohyb. Těsná pleteninová struktura vás chrání před prochladnutím na větru a vysoká prodyšnost umožňuje cirkulaci vzduchu v látce.

KJUS 3D Technology

3D TechnologyIzolační vrstvy musí být
strečové do všech směrů.

Při lyžování rozhoduje rozsah pohybů. Jak zařídit, aby lyžaře nic neomezovalo? Odpovědí jsou strečové látky. KJUS vyvinul vrchní látky ze 4-směrného streče a přidává k nim i pružné izolační vrstvy. Výsledkem jsou bundy a kalhoty, které se umí roztáhnout do všech stran a  lyžování bez omezení.

Kauffmann down

KauffmannLehký a teplý
Od zkušeného, prémiového výrobce

Prémiové peří v KJUS produktech se odlišuje:

  • Výrobcem, kterým je tradiční rakouská firma
  • Původem peří, které pochází kompletně od evropských pěstitelů.
  • Plnivostí,  která je od 850 cuin.

POLARTEC® ALPHA®

Polartec AlphaZateplovací bunda,
která pruží a dýchá.

Polartec® Alpha® poskytuje nadýchanou izolaci, která dosahuje neuvěřitelné prodyšnosti a vynikajícího přenosu vlhkosti i v mokrém stavu. Polartec® Alpha® udrží tělo v teple a podstatně rychleji schne oproti jindě používaným izolačním materiálům.

PrimaLoft® Down Blend Silver

PrimaLoftIzolace,
která dýchá.

PrimaLoft® Down Blend Silver kombinuje to nejlepší ze dvou vynikajících produktů: voděodolné kachní peří(60%) a velmi tenké mikrovlákno PrimaLoft® (40%). Výsledek má stejné tepleně-izolační vlastnosti jako peří s plnivostí  650. Rychleji schne a lépe drží tvar.

ÚPRAVA ADAPTIVE od HeiQ

ADAPTIVE HEIQKontrolované
mikroklima.

ADAPTIVE je chytrá kontrola tepla tkaninou. Látka reaguje na tvorbu tepla při tělesné námaze a brzdí nebo podporuje transport vlhkosti od kůže. Díky tomu látka chladí – mírně zadržuje vodu, nebo hřeje – transportuje všechno vlhko na vnější stranu. Je to dosaženo patentovanou aplikací aktivní vrstvy na povrch jednotlivých vláken. Výsledek je vyšší komfort kůže, který má velký vliv na celkovou výkonnost.

3DeFX+™

3DeFX+™Cíl: větší pružnost izolace.
Dosažen.

KJUS rozšířil svůj koncept pružných materiálu na izolační vrstvy svých lyžařských bund a kalhot. Nový izolační materiál 3DeFX+™ od japonské firmy Toray, je netkaná látka složená z pružných vláken, která neztrácí svou pružnost a má optimální tepelně-izolační vlastnosti.

Kjus FAST Dry

Kjus FAST DryFunkční, strečový materiál KJUS pro střední vrstvy. Kjus FAST DRY - funkční, strečový materiál Kjus pro střední vrstvy. Nová dimenze rychlosti odvodu potu. 3D vnitřní struktura „diamantu" velmi rychle absorbuje vlhko. 3D vnitřní struktura „diamantu" vytváří kapilární efekt, který odvádí pot z vnitřní, tělové strany do vnější vrstvy. Vzduchové komory 3D struktury udržují teplo. Vynikající prodyšnost.

Black Magic

Black MagicGender-specific
fabric development

It is well known that cut and fit of skiwear are gender-specific. What may not be known is that KJUS has adapted the funcion of its fabrics to the specific needs of women and men.

Kjus SKI

Kjus FRX

Kjus Active Lifestyle