Kjus Technologie

Kjus Premium Leather

Je nová generace kůže, která, přestože jemnější, je více odolná proti oděru, čímž zvyšuje životnost rukavic. Zároveň je měkká a pružná, zaručující perfektní střih.

KJUS FAST®

Kjus FASTTrvale vodě a větru odolná, prodyšná a pružná látka.

 • Komfort díky systému
 • Ultra-tenká, neporézní membrána
 • 4-směrně stračový materiál ( 200%)
 • High-tech, lehká a jemná

RECCO®

RECCOZáchranná technologie.

 • RECCO®, lavinový záchranný systém
 • Používá 600 záchranářských organizací
 • Dvoudílný systém se skládá z detektoru Recco ®, který je používán záchrannými týmy a Recco ® reflektory, které jsou integrovány do oblečení, přilby, ochranné prostředky nebo boty
 • DPrecise zvýrazní lidi zasypány lavin radarem, RECCO ® systém nenahrazuje lavinový záchranný maják

DERMIZAX®

DermizaxChytrá vnější vrstva

Švýcarská značka prémiového sportovního oblečení a japonský výrobce látek Toray jsou již dlouho navzájem strategickými partnery. Na základě sdílených zkušeností vyvíjejí vysoce pružné, funkční látky. Díky tomu, že je Toray výrobce látky i membrány, je schopen vyjít vstříc požadavkům KJUS na ochranné vlastnosti, tedy odolnost proti vodě a prodyšnost, při maximální pružnosti. Výsledkem je neuvěřitelně lehká a pružná látka, s tzv. čtyřsměrným strečem. Monnstrózní parametry membrány Dermizax NX neamjí konkurenci.

SCHOELLER® PCM™

Schoeller PCMTechnologie pro aktivní
vyrovnání extrémních teplot.

PCM™ (PCM = Phase Change Material)

 • Aktivní regulace teploty
 • Malé kuličky z vosku absorbují přebytečné teplo
 • Klesne-li teplota, je předána zpět z kuliček tělu.

Kjus FAST Thermo

Kjus FAST ThermoKJUS vysoce funkční a strečová izolace. Kjus FAST Thermo CORE - vysoce funkční a strečová izolace. Inovativní směs vláken. Izolační materiál kombinující dutá a voděodolná vlákna. Dutá vlákna jsou velmi lehká a mají velký prostor pro vzduchovou izolační vrstvu. Voděodolná vlákna zaručují vyníkající dovod vlhkosti. Trvalá pružnost – streč – neomezuje v pohybu.

SCHOELLER® SOLAR+™

Schoeller Solar+Energie ze slunce
pro lepší pocit tepla.

Světlé textilie odrážejí jak viditelné, tak neviditelné sluneční paprsky. To znamená, že odrážejí nejenom světelnou, ale i tepelenou část slunečního záření.

WHITE DRAGON

White DragonVyšší stupeň prodyšnosti a odolnosti
Pro vnější vrstvu FRX.

White Dragon je nová prémiová látka vyvinutí společně firmou KJUS a japonským výrobcem funkčních tkanin, firmou Toray. Je to první úspěšný vývoj vnější látky s membránou Dermizax® NX membrane. Výsledekmje maximálně prodyšný a zároveň výjimečně elastický.

SCHOELLER® C-CHANGE™

c_changeMembrána, která reguluje
tělesnou teplotu.

Nová technologie membrány firmy by schoeller® reaguje na rozdílné teploty prostředí a aktivity nositele. Jakmile díky zvýšené teplotě nebo tělesné námaze vznikne pot, konstrukce membrány se otevře a umožní vyloučení přebytku tepla a páry do okolního prostředí. Jakmile tělo produkuje méně tepelné energie a tím i méně potu, konstrukce membrány se opět uzavře. Tím chrání tělo proti přehřátí a proti promrznutí a ochlazení.

Kjus SKI

Kjus FRX

Kjus Active Lifestyle