Kjus Technologie

SCHOELLER® PCM™

Schoeller PCMTechnologie pro aktivní
vyrovnání extrémních teplot.

PCM™ (PCM = Phase Change Material)

  • Aktivní regulace teploty
  • Malé kuličky z vosku absorbují přebytečné teplo
  • Klesne-li teplota, je předána zpět z kuliček tělu.

Schoeller PCMSchoeller PCM™ - individuální klima a pohodlí při každé teplotě - představuje vnitřní podšívku, která snadno vyvažuje vnější a vnitřní teploty, ale také rovnováhu tepla během přestávek ve sportovních aktivitách. Phase Change Materials (PCMTM) na bázi mikroskopicky malých kuliček vosku slouží jako aktivní, «inteligentní» akumulátor tepla.

schoeller® keprotec® byl původně vyvinut pro motocyklové závody. Tato látka díky vysoké odolnosti proti roztržení a oděru zajišťuje skvělou ochranu v případě pádu, ale také maximální pohodlí, intenzivní odvádění vlhkosti z potu, nízké přehřívání a skvělou svobodu pohybu.

schoeller® dynatec je chránící látka, která byla vyvinutá zvláště pro oblečení motocyklových závodníků, vysokohorských horolezců, snowboardistů a pro další druhy sportu s vysokými nároky. Neodírá se a netrhá a nepoškodí se ani v případě pádů nebo extrémních teplot. schoeller® dynatec je dále vývojově založená na kombinaci vyzkoušených vláken Cordura® s materiálem Dynafil TS 70.

Díky své impregnaci odpuzuje vodu a špínu a je snadná na údržbu.

Kjus SKI

Kjus FRX

Kjus Active Lifestyle