7sphere - be prepared for all conditions

7sphere - be prepared for all conditions

NOVINKOU PRO SEZÓNU 2016/17 JE VÍTĚZ HLAVNÍ CENY ZA INOVACI NA ISPO 2016

 

7SPHERE je revoluční koncept vrstvení lyžařského oblečení.
Lyžař je vybaven pro jakékoliv počasí na svahu bez nutnosti rozhodnout se na počátku dne.

 

Uvědomujeme si, že jste ochotní při výběru produktů akceptovat jen nejvyšší kvalitu, proto bychom vám rádi představili momentální absolutní špičku v lyžařském oblečení, 7SPHERE od společnosti KJUS.

7SPHERE je revoluční vícevrstvé lyžařské oblečení, které dokonale reaguje na telěsné mikroklima lyžaře, který se nachází v krátkém časovém intervalu v extrémně rozdílných povětrnostních podmínkách, ale zároveň se dokáže přizpůsobit i rozličným stupňům fyzické aktivity. Od kruté zimy až po mírné podmínky jarního lyžování, vždy si budete moci vybrat tu správnou kombinaci oblečení.

Žádná jiná existující technologie lyžařského oblečení se nedokáže vyrovnat s takovým extrémním rozsahem teplot při zachování pocitu absolutní tepelné pohody. Technologie oblečení 7SPHERE KJUS byla vědecky testována nejen v klimatických komorách a laboratořích, ale i v drsných podmínkách horských svahů ve Švýcarsku, za co jí právem patří nejprestižnější světové ocenění ISPO Award 2016 pro nejlepší lyžařské oblečení světa. Jednotlivé součásti oblečení jsou navržené tak, aby fungovaly jako dokonalý systém kombinující nejkvalitnější inovativní materiály a vesmírné technologie. Třízónový chladicí systém na hrudníku, vnitřních předloktích a zádové části se vyrovnává s náhlými změnami venkovní teploty v rozsahu desítek stupňů. Všechny vrstvy každého kousku tohoto jedinečného oblečení na sebe vzájemně působí prostřednictvím kombinace inteligentně umístěných větracích otvorů a prodyšných vrstev tkaniny. Ať už jde o lyžování v slunečném počasí, nebo v drsných teplotách ve vysoké nadmořské výšce – vždy budete připraveni podat ten nejlepší výkon jednoduchým výběrem té správné kombinace oblečení. Jedinečnost oblečení 7SPHERE podtrhuje i celosvětově velmi přísně limitovaný počet vyrobených kusů, přičemž na českém trhu bude k dispozici pouze osmnáct kusů ve vybraných velikostech, což z tohoto oblečení vytváří velmi exkluzivní záležitost

Lyžařské oblečení 7SPHERE se skládá ze sedmi součástí, kombinací kterých se dokážete připravit téměř na jakékoli povětrnostní podmínky. Představíme vám je blíže:

7SPHERE SHELL JACKET7SPHERE Shell Jacket je vrchní vrstva oblečení, která je řídicím centrem technologie 7SPHERE. Tato průkopnická lyžařská bunda je vyrobena ze tří vrstev výkonných technických tkanin patentovaných společností KJUS s různými vlastnostmi, které dohromady dokonale pracují jako celek. Novinkou je i systém chlazení AC-Vent Advanced, který využívá proud vzduchu během lyžování k regulaci tělesného mikroklimatu.


7SPHERE PANTSKalhoty 7SPHERE vás podrží při jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Jejich inteligentní izolace umístěná na různých důkladně vybraných místech zabezpečuje teplo tam, kde je nejvíce potřebné. Důmyslný systém větrání na holeni a zadních částech  nohou zabezpečuje okamžité chlazení bez ohledu na to, zda lyžujete nebo stojíte ve frontě na lanovku.

   


7SPHERE DOWN JACKETBunda 7SPHERE Down Jacket přináší technologii VTC (Vertical Thermal Chambers). Vícezónová izolační struktura odstraňuje riziko vzniku chladných míst na povrchu těla. Výsledkem této technologie je nejen maximální tepelná pohoda, ale i minimalizace hmotnosti a objemu oblečení.

   


7SPHERE ALPHA JACKETKombinovaná bunda nebo vesta 7SPHERE Alpha Jacket je doplňková ochranná volba pro opravdu chladné dnyna svahu. Má dva větrací otvory na hrudníku a 3bodový spojovací systém pro jednoduché přichycení na základní bundu Shell jacket a kalhoty 7SPHERE. Změní se na vestu pouze jedním zatáhnutím za rukáv díky převratnému zipu společnosti YKK.

   


7SPHERE GLOVEVícevrstvý systém 7SPHERE je zhmotněný i do definitivní představy, co nosit na rukou. Plně funkční lyžařské rukavice 7SPHERE Glove, kterých součástí je i speciální vrchní vrstva rukavic pro dny s extrémně chladným počasím.

 

  


7SPHERE JACKETUžitečná střední vrstva 7SPHERE Jacket oblečení pro doladění celého systému k dokonalosti. Speciální rozmístění tkaniny s výbornou absorpční schopností pohlcení vlhkosti přispívá k optimalizaci tělesné teploty.

 


7SPHERE BOXSamozřejmostí je prémiový cestovní kufřík v atraktivním karbonovém designu, ve kterém uskladníte každý kousek oblečení v samostatné přihrádce. Ve vrchní části najdete praktickou přihrádku pro vaše rukavice a brýle spolu s návodem k použití jednotlivých součástí, který vám zaručí výběr nejvhodnější kombinace oblečení.


7SPHERE teplotní zóny

Kjus SKI

Kjus FRX

Kjus Active Lifestyle